Spedycja lotnicza i morska – firma logistyczna Geis

Jesteśmy międzynarodową firmą logistyczną, która oferuje połączenie rozwiązań transportowych i logistycznych na skalę globalną. To klienci stanowią podstawę naszego sukcesu. Realizujemy ich potrzeby i wymagania, oferując wysoką jakość usług w efektywnej cenie.

Przesyłki lotnicze oraz transport morski, w tym również ładunki ponadgabarytowe należą do kluczowych produktów naszej firmy.

W naszej działalności konsekwentnie koncentrujemy się na innowacyjności, podnoszeniu jakości usług oraz wydajności przy zachowaniu zrównoważonego rozwoju.

Naszą Grupę tworzy zespół profesjonalistów, a każdy z nich odgrywa kluczową rolę w realizacji celów.

Naszym pracownikom zapewniamy długoterminowy rozwój, podnoszenie kwalifikacji, bezpieczeństwo oraz warunki pozwalające osiągnąć zawodową satysfakcję.

Nieustannie doskonalimy nasze produkty, aby zapewnić klientom jak najefektywniejsze rozwiązania. Dzięki temu oferowane przez nas usługi takie jak fracht morski i lotniczy oraz transport kontenerowy reprezentują wyłącznie najwyższą jakość.

Wysoka etyka w biznesie, duża dbałość o zadowolenie klienta, profesjonalizm, rentowność, świadomość ekologiczna - integralność tych elementów gwarantuje zrównoważony rozwój naszej firmy.

Należąc do Grupy o zasięgu globalnym przyczyniamy się do tworzenia miejsc pracy, poprawy standardów życia i rozwoju gospodarczego.

Aby dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy do odwiedzenia strony www.geis-group.com

Nasi partnerzy

  • Lognet
  • General Transport
  • IATA
Sprawdź status